Батькам

"Офіційний сайт Казкова долина дитячий табір" href="http://www.kazkova.in.ua/| Офіційний сайт казкова долина

Поїздка в літній табір –  завжди яскрава подія в житті дитини: декілька тижнів, проведених за межами рідної домівки, в оточенні нових знайомих та в кардинально інших побутових умовах – це крім незабутніх вражень та емоцій ще й хоч позитивний, але стрес. Тому до неї потрібно підійти з усією відповідальністю, щоб зробити перебування в таборі комфортним та безпечним, щоб дитина не відчувала гострої потреби в першочергово необхідних у таборі речах.

Які ж речі необхідно взяти із собою? Почнемо із взуття:

 1. Гумові шльопанці (для походів в душ)
 2. Закрите (!!!) спортивне взуття (для зарядки, спортивних змагань, походів)
 3. Босоніжки або сандалі (для жаркої погоди)

Решту взуття – на ваш власний розсуд. Ясна річ, що модниці-дівчатка не обійдуться без пари-другої супермодних лабутенів або балеток зі стразами, а активно-спортивні хлопці без десятка пар кросівок та кедів, але все ж  без перерахованих трьох категорій взуття у таборі нікуди.

Тепер, мабуть, чи не найголовніше – одяг. І якщо у хлопчиків із цим проблем немає, то дівчата зазвичай воліють взяти всього і побільше. Але все ж є речі, які мають бути на озброєнні у всіх дітей:

 1. Нижня білизна (3-4 комплекти)
 2. Спортивний костюм
 3. Теплий одяг
 4. Головний убір(!!!) – кепка, панама і т.д.
 5. Одяг на жарку погоду (3-4 комплекти)
 6. Декілька комплектів повсякденного одягу

Одяг спакували, взуття підготували. А які ж іще речі знадобляться у таборі? Зокрема, не варто забувати про предмети особистої гігієни:

 1. зубна щітка, паста
 2. мило
 3. шампунь
 4. рушник
 5. інше за необхідністю

Але крім тих речей, які необхідні в таборі,  є ще й перелік таких, які давати дітям із собою точно не варто.

 В першу чергу, зверніть увагу на те, що адміністрація та працівники табору, зокрема вожаті, не несуть відповідальності за гроші, цінні речі та інші матеріальні цінності дітей! Тому не слід давати їм із собою дорогі телефони, фотоапарати, планшети і т.д. Тим більше, у них навряд вистачатиме часу на ці блага цивілізації,  зважаючи на кількість табірних заходів та надзвичайно насичену програму.

Особливу небезпеку становлять, як не дивно, харчові продукти. Це той випадок, коли турбота може зіграти злий жарт, у вигляді, наприклад, харчового отруєння.

З огляду на те, що у таборі забезпечується 5-разове повноцінне харчування, а також той факт, що влітку, при високих температурах їжа псується надзвичайно швидко, при цьому патогенні організми які в ній утворюються є надзвичайно небезпечними, привозити дітям харчові продукти НЕ ВАРТО.  Особливо продукти із такого списку:

 1. торти та тістечка із кремом
 2. піца та їжа із Макдональдса
 3. копченості
 4. овочі, фрукти та ягоди
 5. майонези та кетчупи
 6. чіпси та сухарики
 7. газовані напої зі штучними барвниками
 8. яйця птиці та продукти що їх містять
 9. консерви
 10. м’ясні продукти

Пам’ятайте, наше першочергове завдання – зробити відпочинок вашої дитини не лише цікавим, насиченим та комфортним, але і безпечним!

 

До зустрічі в Казковій Долині!

http://www.kazkova.in.ua дитячий табір, оздоровчий дитячий табір дитячий табір, оздоровчий дитячий табір

Профільний позашкільний
навчально- оздоровчий дитячий заклад
"Казкова Долина"

Вінницька обл. 
Літинський р-н  с.Городище

Ми в інтернеті